Розпрастай крила й ти так зможеш!!

Британська радіомовна корпорація BBC оприлюднила список топ-100 найвпливовіших жінок року, до якого потрапила наша випускниця, українська підприємиця Анастасія Волкова. Анастасія Волкова навчалася в Національному авіаційному університеті на кафедрі авіаційних комп'ютерно-інтегрованих комплексів, де здобула ступінь бакалавра. Ступінь магістра вона отримала у Варшавському технологічному університеті. Потім Анастасія переїхала до Австралії, де у Сіднейському університеті у 2018 році захистила докторську дисертацію.

Анастасія засновниця стартапу Flurosat, який надає технологічні послуги для аграрного бізнесу у різних куточках світу. Сервіс Flurosat працює за підпискою та допомагає фермерам дізнаватися інформацію про стан свого врожаю. Flurosat збирає супутникові знімки полів, фотографії із дронів та на основі аналізу з використанням штучного інтелекту радить фермерам, що робити з врожаєм.

Зокрема, Flurosat попереджає аграріїв про потенційні проблеми з урожаєм. Наприклад, про те, що рослинам не вистачає поживних речовин або про те, що це місце не підходить для посіву певних культур. Також фермерам рекомендують, як поливати рослини та чи використовувати добрива.